توضیحی جامع در مورد گان جراح و مشخصات و موارد کاربرد ان.

گان جراح چیست و شامل چه اندازه ها و ویژگیهایی می باشد؟

گان جراح که اصلاح انگلیسی ان surgical gownمی باشد شامل لباس بلند ی بوده که از قسمت پشت باز بوده  ودر اغلب اوقات دارای  استینهای کش دار می باشد.
این نوع گان ویا لباس هم برای بیمار و هم برای جراح استفاده می شود که از دونوع پارچه بافته شده و پارچه نبافته یا nonwoven ودر واقع یکبار مصرف تولید می شود.
در دنیا این نوع لباس با مصارف مختلف جراحی و کارهای مربوط به ازمایشگاه ومراکز درمانی با سطوح مختلف 1 2 3 و4 ،بسته به میزان مقاومت ان در برابر مایعات و نفوذ میکروب می باشد.

گان جراحی

جنس و گرماژ متداول در گان جراح چیست؟

در ایران نوع یکبار مصرف ان معمولا ازپارچه نبافته اسپان بانداستفاده می شود.
گرماژمتداول مورد استفاده بسته به نوع مصرف 38 گرم 40گرم ، 45 گرم و 50 گرم می باشد.بهترین نوع این پارچه ها پارچه اس ام اس می باشد چرا که در خود پارچه یک لایه به عنوان ملت بلون وجود دارد که به عنوان لایه تنفسی و ضد اب در ان باعث افزایش مقاومت ان در برابر انواع میکروبها و مایعات می باشد.
ابعاد مورد استفاده معمولا با سایزفری 150 و 160سانتی متر در عرض و 100،115،120 ،130 سانتی متر در قد می باشد که در واقع  اگر بخواهیم به صورت معمول واستاندارد بگوییم قد 100 تا زانو قد 115 و 120سانتی متر زیر زانو و قد 130 تا روی مچ پا می اید.
قد استین گان جراح بالای 50 سانتی متر بوده و برای محافظت بیشتر معمولا از کش بافت های 5 یا 6 سانتی متر به بالا استفاده میشود.

جزییات بیشتر در مورد گان جراح 

بندهای مصرفی گان جراح به صورت معمول دارای 4 بند دوتا در قسمت بالا و دوتا در قسمت کمر می باشد همچنین به صورت 6 و8 بند نیز موجود می باشد.
در بعضی انواع گانهای جراح در قسمت جلو از یک لایه ضد اب به نام بک شیت و یا لمینت برای 100 در صد ضد اب کردن گان بنا به نوع مصرف استفاده می شود.
برای خرید راحت و سریع انلاین ودریافت ان با قیمت و کیفیت عالی همین الان کلیک کنید
فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم