لباس یکسره ایزوله بهترین وسیله برای پوشش دهیاز سرتا پا در مقابل انتقال میکروب ها و ویروسها.

لباس ایزوله شامل چه تکه هایی می باشد.

این لباس شامل پیراهن و کلاه وشلوار که به صورت یکپارچه بریده شدهو دوخته شده که معمولا دارای یک زیپ در قسمت جلوی لباس بوده کهتوسط یک لایه به اصلاح قاپ پوشانده می شود.
این لباس در واقع پوشاننده مناسبی برای کل بدن مخصوصا قسمت سرو پشت سر می باشد که مانعی مناسب در مقابل نفوذ الو دگی ،میکروب و ویروس می باشد که بدین ترتیب به راحتی می توانید قسمتهای حساس بدن ومحل نفوذمیکروب به بدن و لباس رو به راحتی پوشش بدهید.
جنس مورد استفاده در این لباسها باید به گونه ا ی باشد که مانع عبور ذرات میکرونی الودگی و میکروبها باشد.

انواع نمونه های خارجی لباس ایزوله(لباس ایزوله tyvek) چیست؟

بهترین نوع پارچه مورد استفاده در این لباس به نام تایوک شناخته می شود که تکنولوژی ساختو تولید ان دست یک شرکت امریکایی به نام دوپوند می باشد.این نوع پارچه که نمونه مورداستفاده انرا در اتکتهای دوخته شده به لباسها وپیراهنهایی که روزانه استفاده می کنیم دیده ایمکه در شستشو ها کم رنگ نشده و حتی به راحتی بریده و پاره نمی شود.
در واقع این نوع پارچه به اصلاح دارای مقامت برشی عالی و مناسب می باشد به صورتی که حتی با تیغ جراحی هم به راحتی بریده نمی شود و بدین ترتیب مقاومت خیلی عالی نسبت به خطر پاره شدن هنگام مصرف و استفاده خواهد داشت.
همچنین از دیگر خواص ان می توان به حالت تنفسی این پارچه اشاره کرد.به نحوی که هنگام استفاده هوا را به راحتی به بیرون منتقل کرده ولی  به داخل راه نمی دهد وبدین ترتیب مانع عرق کردن پوست و گرمای زیاد بدن می شود و استفاده از ان را برای مصرف کننده راحت می کند وبه عنوان لباس ایزوله تنفسی شناخته می شود.

خواص دیگر لباس ایزوله tyvek

ضد اب بودن و مقاومت حرارتی نیز جز خواص دیگر مزایای این نوع پارچه بوده که بدین ترتیب باعث شده تا محبوبیت بسیار بالایی در دنیا برای مصارف مختلف ازمایشگاهی ،بیمارستانی،میکروبیولوژی و غیره دارد.
متاسفانه با توجه به محدودیت ورود این پارچه به ایران،لباس یکسره تایوک بسیار نایاب بوده و با وجود نمونه های چینی ان باز هم جوابگو و دارای کیفیت اصل ان نمی باشد.
نمونه های ایرانی این لباس بسیار مورد استفاده و توجه برای  بیمارستانها و مراکز درمانی و مراکزی که خطر وجود ویروس و انتقال ان مخصوصا با توجه به شیوع کرونا در ماههای اخیربوده مثل گاو داریها مرغداریها،قرار گرفته است.

نمونه های داخلی

نمونه داخلی ان در سه نوع ساده ، لمینت دار ودارای لایه تنفسی می باشد که حالت لمینت دار ان علیرغم 100 درصد ضد اب بودن ان دارای گرمای بسیار زیاد در داخل شده و برای مدت طولانی قابل استفاده نمی باشد.
نمونه ساده ان با گرماژهای 50 گرم و یا 40 گرم پارچه اسپان باند تولید شده که دارای خاصیت ابگریزی تا 80 در صد ی می باشد
که در صورت پاشیدن مایع و اب به ان به راحتی نفوذ نمی کند.
نوع تننفسی ان دارای یک لایه ملت بلون،همون پارچه ای که در ماسک استفاده می شود بوده که به نام اس ام اس شناخته می شود که معمولا با گرماژ 45 تولید می شود.
رنگهای متداول مورد استفاده سفید و در برخی موارد ابی روشن و یا تیره می باشد.
برای اطلاع از قیمت ، خرید راحت انلاین و دریافت سریع محصول همین الان کلیک کنید
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم