مجموعه ای از تجربه  ۱۲ سال تولید و خدمت رسانی به شما

به وبسایت تولیدی پارسا طب با نام و برند پارس هومت خوش امدید

افتخار ما بیش از 12 سال سابقه خدمت رسانی به شما عزیزان.

این مجموعه با شعار تعهد تخصص و کیفیت با برند پارس هومت سعی در ارایه بهترین کیفیت،بهترین قیمت وسریعترین زمان برای رساندن کالا به دست مشتریان سعی در راضی نگه داشتن مشتریان عزیز داشته و خوشبختانه سابقه درخشان و رضایت بخشی رو با توجه به بازتابی که سمت مشتریان داشته کسب کرده،که در کنار انها مفتخر به در یافت تشویق نامه هایی از سمت بعضی ارگانها و سازمانها شده است.

محصولات ما شامل تولید انواع البسه و محصولات یکبار مصرف از جمله گان ،کلاه،شلوار،لباس ام ار ای،انواع ملحفه رولی با عرضها و گرماژهای متفاوت و رنگهای متنوع،انواع ملحفه ساده و کشدار و روتختی با گرماژ مختلف ،انواع پکهای جراحی اعم ازجنرال و رینو و…،

محصولات پارچه ای شامل تولید لباس بیمار،لباس پرسنل،انواع لباس کارمی باشد که بنا به در خواست مشتری شامل انواع پارچه های ترگال، تترون ،ترگال کجراه ،فیلامنت می باشد.

همچنین این مجموعه اقدام به تولید محصولات مورد استفاده خانگی ،خواب و حمام با برند پارس هومت و با رویکرد بهداشتی و درمانی نیز کرده.

در واقع متخصیصین ما با انجام تحقیقات و برسی های متعدد و با رویکرد حل مشکل وبهبود کالاهای مصرفی وبهداشتی و درمانی کردن انها اقدام به تولید محصولات جدید با نام و برند پارس هومت داشته است.

از جمله انها تولید ملحفه و محافظ تشک انتی باکتریال و ضد اب برای استفاده در تشکهای تخت کودک،تخت یکنفره و دونفره می باشد

با توجه به تلاشهای شبانه روزی نیروها ی ما به زودی منتظر محصولات کاربردی وجدید دیگه ای از این برند باشید.امید است بتوانیم با تولید این محصولات کمکی به حل مشکلات و مسایل روزمره مشتریان داشته باشیم و در نتیجه با خدمت رسانی به شما جایگاهی خوب و سابقه با افتخاری در یاد و زندگی شما عزیزان داشته باشیم.

لطفا مارا درشبکه های اجتماعی مخصوصا اینستا گرام((@prsateb2از جدیدترین محصولات و خدمات ما اشنا شوید و یا با عضویت در سایت از جدیدترین مقالات ،تحقیقات علمی و محصولات جدید با خبر شوید.

از طرفی مجموعه پارس هومت با رویکرد هرچه بهتر و راحت تر کردن خدمات رسانی به شما سعی در استفاده از بهترین روشها وسریع ترین خدمات سفارش گیری به صورت انلاین و همچنین با دیدگاه ارتباط مستقیم تولید کننده به مصرف کننده چه در بخش یکبارمصرف و چه در بخش تولیدات پارچه ای هر روز به دنبال بهینه کردن این خدمات به صورت انلاین دارد.

امید است با حمایت و همراهی شما عزیزان بتوانیم قدمی برای رونق هرچه بیشتربخش تولید واز سوی دیگرکمک و حمایت از نیروی کارایرانی داشته باشیم.

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم